Monday 16 May Mon 16 May
Tuesday 17 May Tue 17 May
Wednesday 18 May Wed 18 May
Thursday 19 May Thu 19 May
Friday 20 May Fri 20 May
Saturday 21 May Sat 21 May
Sunday 22 May Sun 22 May
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Bloemendaal 10:00 - 11:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining 6-9 jaar Overveen 16:00 - 17:00 Gordon Doelwijt 
 
 
SC outdoor gym 17:00 - 18:00 Bram Crans 
 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 18:30 - 19:30 Gordon Doelwijt 
SC Bloemendaal 18:30 - 19:30 Dave Kalkman 
SC Haarlem 18:30 - 19:30 Dario van Kessel 
 
 
 
Boks(zak)/circuit training Overveen 19:30 - 20:30 Gordon Doelwijt 
FC Bloemendaal 19:30 - 20:30 Dave Kalkman 
FC Haarlem 19:30 - 20:30 Dario van Kessel 
 
 
Bokszaktraining Overveen 20:30 - 21:30 Gordon Doelwijt 
FC / SC Bloemendaal 20:30 - 21:30 Dave Kalkman 
FC Haarlem 20:30 - 21:30 Dario van Kessel 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 09:00 - 10:00 Ruby Kraaijenoord 
 
 
 
 
 
SC Bloemendaal 10:15 - 11:15 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
 
 
 
 
FC Kids 9-12 jaar Bloemendaal 16:00 - 17:00 Jeroen van Diemen 
 
Bokszaktraining 12-15 jaar Overveen 16:30 - 17:30 Gordon Doelwijt 
FC Kids 15-18 jaar Bloemendaal 17:00 - 18:00 Jeroen van Diemen 
 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 18:30 - 19:30 Gordon Doelwijt 
 
 
FC Bloemendaal 19:00 - 20:00 Jeroen van Diemen 
SC Haarlem 19:00 - 20:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
Boks(zak)/circuit training Overveen 19:30 - 20:30 Gordon Doelwijt 
 
 
FC Bloemendaal 20:00 - 21:00 Jeroen van Diemen 
SC Haarlem 20:00 - 21:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
Bokszaktraining Overveen 20:30 - 21:30 Gordon Doelwijt 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 08:00 - 09:00 Gordon Doelwijt 
SC Haarlem 08:00 - 09:00 Robin Schaaf 
SC outdoor gym 09:00 - 10:00 Saskia de Vlieger 
SC Overveen 09:00 - 10:00 Gordon Doelwijt 
 
 
 
 
 
 
 
SC Bloemendaal 11:00 - 12:00 Bram Crans 
 
 
 
 
 
FC Kids 6-9 jaar Bloemendaal 17:00 - 18:00 Ruby Kraaijenoord 
SC outdoor gym 17:15 - 18:15 Melvin Schol 
 
 
SC Bloemendaal 18:00 - 19:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
SC Haarlem 18:00 - 19:00 Bram Crans 
 
 
 
 
SC Bloemendaal 19:00 - 20:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
SC outdoor gym 19:15 - 20:15 Melvin Schol 
Boks(zak)/circuit training Overveen 19:30 - 20:30 Ruby Kraaijenoord 
 
 
SC Bloemendaal 20:00 - 21:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
Bokszaktraining Overveen 20:30 - 21:30 Ruby Kraaijenoord 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 09:00 - 10:00 Gordon Doelwijt 
 
 
 
 
SC Overveen 10:00 - 11:00 Dave Kalkman 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining 9-12 jaar Overveen 15:30 - 16:30 Ruby Kraaijenoord 
 
 
Bokszaktraining 6-9 jaar Overveen 16:30 - 17:30 Ruby Kraaijenoord 
 
 
Bokszaktraining 15-18 jaar Overveen 17:30 - 18:30 Ruby Kraaijenoord 
SC outdoor gym 17:30 - 18:30 Dario van Kessel 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 18:30 - 19:30 Sebastiaan van der Kroon 
SC Bloemendaal 18:30 - 19:30 Dave Kalkman 
 
SC Haarlem 19:00 - 20:00 Dario van Kessel 
 
 
Bokszaktraining Overveen 19:30 - 20:30 Sebastiaan van der Kroon 
FC / SC Bloemendaal 19:30 - 20:30 Dave Kalkman 
 
FC Haarlem 20:00 - 21:00 Dario van Kessel 
 
Bokszaktraining Overveen 20:30 - 21:30 Sebastiaan van der Kroon 
 
 
SC Haarlem 07:00 - 08:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
 
 
 
 
 
 
SC Haarlem 10:00 - 11:00 Damian Gerardus Johannes Dekker 
 
 
 
 
SC Bloemendaal 12:00 - 13:00 Gordon Doelwijt 
 
Bokszaktraining 6-9 jaar Overveen 16:00 - 17:00 Dario van Kessel 
FC Kids 6-9 jaar Haarlem 16:00 - 17:00 Gordon Doelwijt 
 
FC Kids 12-15 jaar Haarlem 17:00 - 18:00 Gordon Doelwijt 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining 15-18 jaar Overveen 18:15 - 19:15 Dario van Kessel 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bokszaktraining Overveen 09:30 - 10:30 Dario van Kessel 
SC Bloemendaal 09:30 - 10:30 Robin Schaaf 
SC Haarlem 09:30 - 10:30 Wessel Kooij 
 
 
SC Overveen 10:30 - 11:30 Dario van Kessel 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Personal training 09:30 - 10:30 Luciano Pattipeiluhu 
SC Bloemendaal 09:30 - 10:30 Damian Gerardus Johannes Dekker 
SC Haarlem 09:30 - 10:30 Menno Wels 
 
 
Bokszaktraining 6-9 jaar Overveen 10:30 - 11:30 Luciano Pattipeiluhu 
SC Bloemendaal 10:30 - 11:30 Damian Gerardus Johannes Dekker